Fundacja Dr Clown /o. Częstochowa


#1 2012-09-20 19:00:45

 Natalia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 24
Punktów :   

piknik dla niepełnosprawnych

Witam!
Piszę w imieniu społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5 w Częstochowie dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Rozmawiała już z Panią moja koleżanka Daria Adamczyk w sprawie Jurajskiego Pikniku Rodzinnego, który corocznie organizowany jest przez nasz Ośrodek dla naszych podopiecznych oraz ich rodzin. W imprezie uczestniczą też osobistości zaprzyjaźnione z naszą placówką jak również inne organizacje działające na rzecz dzieci.
Impreza odbywa się na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej w okolicach miejscowości Olsztyn.W tym roku 7 października (niedziela).
Podczas pikniku staramy się zapewnić dla jego uczestników jak najwięcej atrakcji. Są między innymi konie policyjne, wóz strażacki, możliwość przejażdżki  kładem lub motocyklem żużlowym, liczne konkursy jak również "kącik kulinarny" czyli grill, domowe wypieki, pyszne pieczonki oraz wojskowa grochówka.
W związku z powyższym zwracamy się do Państwa a więc Fundacji Dr. Clown z ogromną prośbą o pomoc. Bylibyśmy bardzo wdzięczni gdyby zgodzili się Państwo uczestniczyć w naszym Pikniku i swoją obecnością urozmaicili czas naszym podopiecznych.
Z góry bardzo dziękuję za informację w związku z powyższą prośbą.


czekam na szybką odpowiedź !!!!

Offline

 

#2 2012-09-20 19:06:31

 wjcchls

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 4

Re: piknik dla niepełnosprawnych

Zbierać dupska i idziemy ! Ja będę.

Offline

 

#3 2012-09-20 21:32:46

 Natalia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: piknik dla niepełnosprawnych

no super ja moge jechac samochodem aczkolwiek mam tylko 3 miejsca
czyli teraz dwa
aczkolwiek mozemy sie zabrac z nauczycielami a wrocic miejskim, moze nawet tak lepiej by bylo oO
zbierac sie zbierac, bo to nasze pierwsze wyjscie od dawna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsbednarski.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.ligacieni.pun.pl www.lezajskhistoria.pun.pl www.350z.pun.pl