Fundacja Dr Clown /o. Częstochowa


#1 2012-05-23 10:37:41

 Natalia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 24
Punktów :   

Spotkanie wolontariuszy !!



> Ostatnio myślałam o zorganizowaniu spotkania wszystkich wolontariuszy w celu obgadania kilku spraw, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że będzie to trudne do zrobienia, bo niektórzy pracują inni zaś uczą się lub studiują.
Jednak spotkanie z wami jest dla mnie ważne, nawet jeśli będzie taka opcja, żeby spotkać się z każdym z osobna.

> Mam za  zadanie przeszkolić was z bajkoterapii i dostarczyć wam książki z bajkami, które napisali wolontariusze z naszego regionu, podczas jednego ze szkoleń.
Z tego też powodu chcę się spotkać i dostarczyć każdemu materiały

> Dostaniecie również przypinki z logo naszej fundacji, które MUSICIE nosić przy sobie ZAWSZE i WSZĘDZIE ^^

> Kolejna sprawa to jeśli jeszcze ktoś będzie chciał fundacyjne kalendarze to wystarczy powiedzieć ^^
mam ich dużo za dużo i mogę się podzielić ^^

> Ostatnia moja wiadomość tyczy się nowych wolontariuszy
Jeśli ktoś z was nie umie jeszcze sztuczek ( kręcenie talerzami, żonglerki itp.) oraz skręcać balonowych zwierzaczków, zachęcam spotkać się jak najszybciej, bo później mogę nie mieć dla was czasu i umrzecie z niewiedzy ^^.
Starczy napisać do mnie albo zadzwonić i podrzucić mi wolny termin . Nauczenie się tego wszystkiego nie jest trudne i  długotrwałe. Myślę, że około godziny może wszystko potrwać
Czekam więc



Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum4u.pun.pl www.gdynia1dlo.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl www.rani.pun.pl www.umkpolonistyka.pun.pl